✅نکته  فروشگاه بیصدا، زیر مجموعه تیم فروش بابیروس است. برای مشاهده وبسایت بابیروس و نماد اعتماد بابیروس کلیک کنید :

 


 مهم ترین و اولین سوالی که هر خریدار بعد از اینکه تصمیم به خرید کالا به صورت اینترنتی می گیرد، از خودش می پرسد اینست که: چگونه می توانم اعتماد کنم؟ چرا باید از این فروشگاه خرید کنم؟ یک فروشگاه مورد اطمینان چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ چه مجوزهایی؟ پاسخ این سوالات در این صفحه داده می شود.

هر روز میلیون ها نفر بدون هیچ گونه مشکلی در اینترنت خرید می کنند، تنها با داشتن کمی شجاعت و دانش. شما نیز می توانید با آگاهی از مزایای خرید الکترونیک بهره مند شوید و از ایجاد مشکلات مربوط به تجارت الکترونیکی جلوگیری نمائید. وقتی بدانید ایدئولوژی بیصدا بر اساس "همیشه حق با مشتری است" تا حد زیادی از نگرانی اعتمادتان کاسته می شود. این یک شعار نیست یک هدف و یک اصل در خرید و فروش و تجارت می باشد بخصوص تجارت الکترونیک.

اعتماد به فروشگاه بابیروس

 

مجوزها و دلایل اعتماد به بیصدا

 

در دنیای امروز و بخصوص در جامعه ی ما (متاسفانه) اطمینان به فروشنده های الکترونیک بسیار سخت ولی در عین حال یکی از فاکتورهای مهم می باشد. مهم تر از همه این که اعتماد در خرید اینترنتی مقداری سخت تر و پیچیده تر است. نماد اعتماد کلید حل این مشکل است.

نماد اعتماد یکی از فاکتورهای اساسی برای اعتماد به یک فروشگاه اینترنتی است. نماد اعتماد الکترونیکی مشخصه ای به منظور اعتماد سازی کاربران در هنگام مراجعه به سایت ها و فروشگاه های اینترنتی می باشد که در صورت بروز مشکل در فرایند خرید، امکان شناسایی مالک سایت و مراجعه به فروشگاه را فراهم می کند..  فروشگاه بیصدا خوشبختانه درخواست نماد اعتماد داده و به زودی نماد در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت و زمینه ی اعتماد مشتریان گرامی را فراهم کرده است تا باخیال راحت خرید خود را انجام دهند و به جای تمرکز روی اعتماد، روی انتخاب بهترین محصول در فروشگاه تمرکز کنند. برای بررسی و اطمینان از صحت نماد الکترونیک فروشگاه بیصدا می توانید روی عکس زیر کلیک کنید.

 

 

 


نمونه فیش های واریزی مشتریان

 

در این قسمت لینک کانال تلگرامی رو براتون میذاریم که نمونه فاکتورها و فیش های واریزی مشتریان رو قرار دادیم. برای وارد شدن به کانال مربوطه روی تصویر زیر کلیک و نمونه ها را برای اعتماد بیشتر مشاهده فرمایید و بدون نگرانی و با خیال راحت از فروشگاه بابیروس خرید کنید...

اعتماد به فروشگاه های اینترنتی

علاوه بر کانال تلگرامی شما می توانید پیج اینستاگرام بابیروس را نیز دنبال کنید تا ویدئوی کالاها را ببینید که هم به منزلۀ معرفی کالاها و هم جلب اطمینان شما همراهان گرامی تهیه شده اند.

اینستاگرام بابیروس

 

روشن و واضح بودن نحوه ی خرید کمک زیادی به روند خرید توسط مشتری می کند. کاربر گرامی بعد از انتخاب کالا می تواند از طریق سایت محصول را به سبد خرید اضافه کرده و سفارش خود را ثبت کند. در جریان ثبت سفارش، اطلاعاتی نظیر شماره تماس و آدرس از طرف کاربر وارد شده و ثبت خواهد شد. بعد از ثبت سفارش در اولین فرصت از وقت کاری، از طرف فروشگاه بابیروس با شما تماس گرفته خواهد شد و هماهنگی های لازم انجام خواهد شد؛ یا اینکه شما می توانید بعد از انتخاب محصول با اپراتورهای فروشگاه بابیروس تماس بگیرید و از این طریق هماهنگی های لازم را انجام دهید.

 

نحوه ی پرداخت هزینه هم به این صورت است که هزینه ارسال محصول باید از طرف مشتری به یکی از شماره کارت های موجود در سایت واریز شود. بقیه هزینه را می توان بعد از دریافت کالا و تست محصول، تحویل باربر داد.


 شماره تماس و راه های ارتباطی:

 

🔷 تماس با بابیروس

شماره‌ تماس جهت اطلاع از قیمت روز محصولات:

  1. عبیدی: 09184184947

تماس با بابیروس